Aventurín anti-stress D-Tox ošetrenie

je D-Tox ošetrenie s hlboko relaxačnou masážou pomocou kameňa aventurín.

Aventurín lieči štítnu žľazu, vyrovnáva krvný tlak, znižuje hladinu cholesterolu, pôsobí preventívne proti vzniku arteriosklerózy a proti prepuknutiu alergií. Uľavuje pri migréne, pozitívne vplýva na oči. Aventurín lieči nadľadviny, pľúca, dutiny, srdce, svalový a urogenitálny systém. Priaznivo účinkuje proti padaniu vlasov, lieči všetky poruchy - fyzické, citové, psychické, zároveň pomáha obnoviť liečivú silu organizmu. Používame ho k podpore liečby ochorení srdca spôsobených stresom alebo zápornými pocitmi, veľmi pomáha pri jeho regenerácii. Používa sa k terapii kožných chorôb - vyrážky ale takisto aj ekzémy (psychického pôvodu) sa dajú krásne zmierniť týmto kameňom.

Ošetrenie je určené pre všetky typy pleti, obzvlášť unavená, mastná pleť so sklonom k nečistotám.

Línia BioClassica je ideálnym spojencom v prevencii a v boji so starnutím pleti. Dodáva pleti hydratáciu a ochranu, ktorú v dnešnej hektickej dobe potrebuje. Ošetrenie týmito produktami je mimoriadne relaxujúce. V kombinácii so špeciálnou masážou aventurínovými kryštálmi sa z neho stane výnimočný anti-stresový zážitok.

Línia BioClassica - hlavné účinné látky:

  • Extrakty z morských rias - protizápalový, regeneračný, spevňujúci
  • Minerálny koncentrát - podporuje metabolizmus lipidov a chráni pred dehydratáciou pokožky
  • Kyselina hyalurónová - viaže vlhkosť, hydratuje a vypína pleť

 

Milé moje zákazníčky, v rámci preventívnych a ochranných opatrení proti šíreniu koronavírusu je salón dočasne zatvorený, tiež je zrušené cvičenie pilates do odvolania. Ďakujem za dôveru a teším sa na opätovné stretnutie s vami. Želám hlavne zdravie. Jarka