Galvanická ionizácia

Galvanická ionizácia 

Pri aplikácii galvanického ionizovánia priamo na kožu prenikajú živiny z masky či séra hlboko do pokožky. Mikroprúd, ktorý pôsobí na povrch kože, dokonale rozžiari vašu pleť.

Terapia svetlom

Galvanizovaná pokožka je ožarovaná modrým a červeným svetlom. Vďaka galvanickému ionizovaniu bude vaša unavená pleť čoskoro zasa čistá a vitálna.

Modré svetlo pomáha vstrebať kosmetické séra či masky hlboko do pokožky, skľudňuje zápaly, postará sa tak o zdravú pleť bez nedokonalostí. 

Červené svetlo efektívne zabraňuje stárnutiu. Podporuje tvorbu kolagenu, vyhladzuje vrásky aj drobné linky, ktoré sa môžu vyskytovať už od 30. roku života a zaisťuje pružnosť pokožky. Pomáha k žiarivej, mladej pleti bez vrások.

Terapia zlatom

Hypoalergénna zlatá masáž maximalizuje efektivitu galvanického ionizovánia aj terapie svetlom. Pokožku ukľudní, rozžiari a podporí lifting vašej pleti.

Novinky!!!!

 

MESOBOOST 

Re-evolúcia bezihličkovej mezoterapie * Viditeľné výsledky z prvého sedenia, pleť je omladená, pevnejšia s menej viditeľnými vráskami - viac v sekcii Prístrojové ošetrenia

BIOREPEELCL3

DVOJFÁZOVÝ REVOLUČNÝ PEELING - BIOREVITALIZÁCIA, RELAXÁCIA HYDRATÁCIA A PEELING V JEDNOM - OMLADENIE BEZ INJEKCII - viac v sekcii Kozmetické ošetrenia