Kozmetická masáž t​váre, krku a dekoltu

Odborne prevedená masáž plní zo všetkých kozmetických úkonov najlepšie svoje poslanie t.j. odďaľovanie starnutia pleti. Patrí medzi najúčinnejšie prípravky v boji so starnutím pleti tváre. Cieľom kozmetickej masáže nie je ovplyvňovanie svalov ale pôsobenie na všetky tri vrstvy kože a tým zabránenie ochabnutiu jej tonusu a prejavom starnutia.

Význam a účinok kozmetickej masáže:

  • priaznivo ovplyvňuje celú nervovú sústavu, vyvoláva duševnú pohodu, celkový ukľudňujúci účinok, nervové zakončenia sa masážou dráždia a stimulujú činnosti aj v iných orgánoch a tkanivách.
  • má exfoliačný účinok – ostraňuje odumreté bunky a tým vyhladzuje pokožku, tlakom odstraňuje uvolňuje vývody potných a mazových žliaz.
  • urýchluje metabolizmus v koži –  odplavujú sa nežiadúce látky z kože.
  • prekrvujúci účinok – cievy sa rozširujú, zlepšuje sa látková premena v bunkách a tkanivách. Koža je svieža ružovočervená, zlepšuje sa pružnosť – vyhladzujú sa vrásky a ryhy, pôsobí mladistvo.
  • odplavuje z mimických svalov kyselinu mliečnu a tým klesá únava
  • priaznivo pôsobí na jazvy – tvrdá zjazvená sa stáva mäkšou a v niektorých prípadoch sa čiastočne vstrebáva a jazvy sú plochšie a menej viditeľné.

Pravidelne vykonávaná masáž zvyšuje jej trvalý účinok. 

Zažite aj VY ten úžasný pocit, keď je vaša pleť oddýchnutá, rozžiarená a omladená.

Jeseň a zima sú optimálnym obdobím na chemický peeling, mezoterapiu a permanentný makeup. Viac info nájdete v jednotlivých sekciách