Masáž tváre, krku a dekoltu bankami alebo drahými kameňmi

Masáž tváre, krku a dekoltu bankami je špeciálna technika masáže, ktorá stimuluje bunky kože a má výnimočný liftingový účinok. V kombinácii s prípravkami Dr. Belter s obsahom exkluzívnych najmodernejších ingrediencií - vzácnych olejov, rastlinných výťažkov a pro-medicínskych účinných látok, sa z nej stáva mimoriadne efektívny nástroj na redukciu prejavov starnutia kože. 

Bankovaním sa vytvára jemný podtlak a účinky sú veľmi príjemné:

  •     Stimuluje krvný obeh
  •     Rozhýbe lymfu, pleť sa čistí
  •     Podporuje tvorbu kolagénu
  •     Napomáha séram a kozmeceutikám lepšie sa vstrebávať
  •     Zjemňuje jemné linky
  •     Má liftingové účinky
  •     Posilňuje tvárové svalstvo, pôsobí proti ochabovaniu svalstva
  •     Odstraňuje hĺbkové toxíny

Masáž tváre, krku a dekoltu drahými kameňmi v sebe spája účinky masáže samotnej, ako aj liečivú a harmonizujúcu silu kryštálov. Je to najlepší spôsob ako precítiť liečivé účinky drahých kameňov.

Masáž kameňom Aventurín

Avanturin lieči štítnu žľazu, vyrovnáva krvný tlak, znižuje hladinu cholesterolu, pôsobí preventívne proti vzniku arteriosklerózy a proti prepuknutiu alergií. Uľavuje pri migréne, pozitívne vplýva na oči. Aventurín lieči nadľadviny, pľúca, dutiny, srdce, svalový a urogenitálny systém. Priaznivo účinkuje proti padaniu vlasov, lieči všetky poruchy - fyzické, citové, psychické, zároveň pomáha obnoviť liečivú silu organizmu. Používame ho k podpore liečby ochorení srdca spôsobených stresom alebo zápornými pocitmi, veľmi pomáha pri jeho regenerácii. Používa sa k terapii kožných chorôb - vyrážky ale takisto aj ekzémy (psychického pôvodu) sa dajú krásne zmierniť týmto kameňom.

Masáž kameňom Ruženín

Ruženín podporuje krvné cievy okolo srdca, pomáha čistiť orgány tela, posilňuje vitalitu pohlavných orgánov a údajne zvyšuje plodnosť, pomáha pri anorexii, lebo podporuje sebalásku a sebaakceptáciu, podporuje činnosť ľadvín a nadobličiek po ochoreniach, zmenšuje vrásky a celkove potláča príznaky starnutia, pomáha pri bolestiach hlavy, hlavne migrénového typu, potláča depresie, problémy hrdla, bolesti uší.

Novinky!!!!

 

MESOBOOST 

Re-evolúcia bezihličkovej mezoterapie * Viditeľné výsledky z prvého sedenia, pleť je omladená, pevnejšia s menej viditeľnými vráskami - viac v sekcii Prístrojové ošetrenia

BIOREPEELCL3

DVOJFÁZOVÝ REVOLUČNÝ PEELING - BIOREVITALIZÁCIA, RELAXÁCIA HYDRATÁCIA A PEELING V JEDNOM - OMLADENIE BEZ INJEKCII - viac v sekcii Kozmetické ošetrenia