Meso-Vytal terapia

Naša pokožka je každý deň vystavená mnohým stresovým faktorom ako UV žiareniu, smogu, chemickým látkam, znečisteniu, fajčeniu – toto všetko nepriaznivo ovplyvňuje kvalitu pleti. Správnym ošetrením a použitím aktívnych prípravkov dokážeme pleť revitalizovať, omladiť a posilniť. Meso-Vytal terapiu môžeme aplikovať na tvár, krk, dekolt a ruky.

 

Čo je MESO-VYTAL terapia?
MESO-VYTAL terapia je vpravovanie kyseliny hyalurónovej do podkožia pomocou jednorázového nástavca s priemerom 5 mm, ktorý má 18 mikroihličiek s dĺžkou 0,5 mm. To zaručuje prenikanie ihly do kože cca 0,2 – 0,3 mm. Opakovaným narúšaním pleti sa vytvárajú nové kolagénové elastínové vlákna, stimuluje sa ich tvorba a zvyšuje ich pevnosť. To, čo sa stane so suchou špongiou, ktorú namočíme do vody, sa stane s našou pokožkou po MESO-VYTAL terapii. Vystrie sa, napije sa, je krásne hydratovaná.

Pre koho je táto metóda vhodná?
Pre ženy so suchou, zvädnutou a ochabnutou pleťou. Ide o intenzívnu hydratáciu, resp. vypnutie pleti, ktorá má podobný účinok ako lifting.

Existujú  obmedzenia / kontraindikácie pre použitie meso-vytal terapie?
Alergia na niektorú zo zložiek prípravku, závažné kožné alergie, veľká precitlivelosť pokožky, kožné abnormality v oblasti, ktoré majú byť ošetrené /napr. Neurodermatitída, ekzémy, akné, lupienka, rosacea..../

Bolí ošetrenie MESO-VYTAL?
Nie, vo väčšine prípadov budete cítiť len mierne svrbenie alebo škrabkanie.

Aký je postup?
1. Pokožku odlíčime, použijeme krém na dezinfekciu pokožky, necháme pôsobiť 5 min.

2. Pomocou nástavca aplikujeme účinnú látku.

3. Aplikujeme ukľudňujúcu masku.

4. Nanesieme hydratačný krém.

Čo robiť po zákroku?
Po zákroku nepoužívať make-up, vyhýbať sa slnku, kúpalisku, saune. Dôležitý je prísun tekutín a niekoľkokrát denne natrieť pleť silným hydratačným alebo výživným krémom. Vďaka tomu sa na koži, ktorá sa povrchovo narušila, vytvorí ochranný plášť a voda sa z nej nemôže vyparovať.

Ako často treba zákrok opakovať?
Odporúča sa niekoľko pravidelných ošetrení, každý druhý týždeň – dohromady šesť. Potom stačí „udržiavačka,“ jedno ošetrenie za pol až trištvrte roka.

Čo očakávame od  MESO-VYTAL terapie?
• Omladenie vzhľadu pokožky s hydratáciou a revitalizáciou
• Odstránenie drobných vrások
• Vyrovnávanie farebných rozdielov pleti
• Odstraňovanie jazvičiek po akné

 

Je tu čas na regeneráciu a obnovu pokožky po lete Derm-A-ReNew s nemeckou kozmetikou s doktorským titulom Dr.Belter