Ošetrenia s luxusnou kozmetikou HYDROPEPTIDE

Kozmetika Hydropeptide využíva unikátnu kombináciu peptidov, antioxidantov, protizápalových látok, rastlinných živín a prírodných látok pre dosiahnutie dokonalých výsledkov v ozdravení a omladení našej pokožky. HydroPeptide je lídrom v oblasti peptidových technológií.  Produkty HydroPeptide neobsahujú parabény, ftaláty, sírany. Ošetrenie obsahuje prírodné patentované peptidy, ktoré majú schopnosť omladiť a zlepšiť stav pokožky a to bez nežiadúcich účinkov.

Svojou jedinečnou víziou starostlivosti o pleť HydroPeptide vyhovuje aj tým najnáročnějším klientom a prináša bezchybné omladzujúce a ozdravujúce výsledky. Obnovenie buniek sa rapídne zrýchľuje kvôli stimulacií pokožky po dvojfázovom exfoliačnom ošetrení Hydropeptide a aplikácii peptidovych prírodných látok. Vďaka patentovaným látkam v kozmetike Hydropeptide sa pokožka  stáva sviežejšia, hladšia, vyrovnanejšia, zdravšia a omladená. 

Ošetrenie je vhodné pre všetky vekové kategórie. Svetová americká kozmetika Hydropeptide je počas ošetrenia individuálne vybratá podľa Vašej pleti. Pre udržiavanie želaných výsledkov je vhodné pokračovať aj s domácou starostlivosťou HYDROPEPTIDE.

 

HYDROPEPTIDE OŠETRENIE PROTI AKNÉ

Kompletné kozmetické ošetrenie s peptidovým účinkom až na bunkovej úrovni DNA. Vyrovnáva mastnotu a redukuje kožné vady. Extrahuje nečistoty pomocou hojivých a očisťujúcich peptidov, rastlinných a hydratačných zložiek. Redukuje možnosť vzniku akné a eliminuje mastnotu pokožky až na bunkovej úrovni DNA.

OŠETRENIE VHODNÉ PRE
- normalizáciu stavu pokožky
- čistenie a zmatnenie pleti
- zjednotenie farby pokožky
- liečbu akné
- redukciu mastnej pokožky

HYDROPEPTIDE  INTENSE REFRESH FACIAL PEPTIDOVÉ, KOLAGÉNOVÉ  A LIFTINGOVÉ OŠETRENIE 

Kompletné kozmetické ošetrenie s peptidovým účinkom až na bunkovej úrovni DNA. Redukuje vrásky a dehydrytáciu pokožky. Dodáva pleti potrebný kolagén na spevnenie a lifting. Pôsobí hĺbkovo až na bunkovej úrovni DNA.

Ošetrenie poskytuje hlbokú exfoliáciu s dvojitým peelingom pre pokročilú reštrukturalizáciu povrchu pokožky s intenzívnymi výsledkami. Je zamerané na jemné linky, vrásky a omladenie pleti. Vynikajúco pôsobí v prevencii proti starnutiu. Podporuje tvorbu kolagénu. 

OŠETRENIE VHODNÉ NA
- rozjasnenie pleti
- jemné linky a vrásky 
- vyhladenie a lifting pokožky
- celkovú revitalizáciu pleti

HYDROPEPTIDE HYDRO LUXE FACIAL HYDRATAČNÉ OŠETRENIE

Toto ošetrenie poskytuje hlbšiu exfoliáciu s dvojitým peelingom pre pokročilú reštrukturalizáciu povrchu pokožky s intenzívnymi výsledkami. Je zamerané na jemné linky, vrásky, hyperpigmentáciu. 

INDIKÁCIA 
- hydratácia pokožky
- jemné linky a vrásky na pleti
- pokožka poškodenú slnkom

HYDROPEPTIDE DELUXE DETOX PEPTIDOVÉ DETOX VYŽIVUJÚCE A REGENERAČNÉ OŠETRENIE

Kompletné kozmetické ošetrenie s peptidovým účinkom až na bunkovej úrovni DNA.  Extrahuje nečistoty pomocou hojivých a očisťujúcich peptidov, rastlinných a hydratačných zložiek. Vyživuje pleť a vytvára ochrannú bariéru na pokožke. Nordická rašelina plus bentonit a kaolínové hlinky v aplikovanej upokojujúcej maske detoxikujú a odstraňujú nečistoty. Zároveň vyživujú a hydratujú pleť. Koktail silných antioxidantov podporuje zdravú obnovu buniek a poskytuje účinnú ochranu proti voľným radikálom. Pokožka vyzerá mladšie a hladšie. Pomáha spevniť a tonizovať pokožku. Vyživuje pokožku biomolekulami získanými zo špeciálnej extra rašeliny. Bohatá Anti Age hydratujúca maska na fytonutrienty. Využíva špeciálnu severskú rašelinu, prečistené extra hlinky a antioxidanty na odstránenie nečistôt, vyživovanie a hydratáciu pleti. Obsahuje koncentrované látky pre hydratáciu a ochranu pleti pred narušením.  Podporuje cirkuláciu, výťažok z kávy. Ošetrenie špeciálne ešte vyrovnáva mastnotu pokožky a redukuje kožné vady na pokožke. Extrahuje nečistoty pomocou hojivých a očisťujúcich peptidov, rastlinných a hydratačných zložiek.

OŠETRENIE VHODNÉ PRE
- matná unavená pokožka
- drsná hrubá pokožka
- nevýrazná starnúca pokožka
- environmentálne zaťažená pokožka 
- pokožka vystavená modrému žiareniu z telefónov, tabletov, počítačov
- pokožka vystavená smogu, zmečisteniu

Novinky!!!!

 

MESOBOOST 

Re-evolúcia bezihličkovej mezoterapie * Viditeľné výsledky z prvého sedenia, pleť je omladená, pevnejšia s menej viditeľnými vráskami - viac v sekcii Prístrojové ošetrenia

BIOREPEELCL3

DVOJFÁZOVÝ REVOLUČNÝ PEELING - BIOREVITALIZÁCIA, RELAXÁCIA HYDRATÁCIA A PEELING V JEDNOM - OMLADENIE BEZ INJEKCII - viac v sekcii Kozmetické ošetrenia