Mesoboost

Mesoboost

RE-EVOLÚCIA BEZIHLIČKOVEJ MEZOTERAPIE
Mesoboost kombinuje dve technológie: mezočipovú transdermálnu penetráciu s elektroporáciou. V epidermis sa vytvá- rajú desiatky tisíc dočasných mikrokanálikov, ktorými do hlbokých vrstiev pokožky prenikajú aktívne látky z mezo- terapeutických prípravkov. Urýchľuje regeneračné metabolizmus, zlepšuje textúru pleti, jej pevnosť a kvalitu.
Neinvazívne prístrojové ošetrenie, úplne bezbolestné Viditeľné výsledky už po prvom ošetrení
Celkovo omladzujúci účinok
Bezpečnejšie ako iné technológie vďaka sterilite produktu.

Čo robiť po zákroku?

Bezprostredne po zákroku nepoužívať make-up, vyhýbať sa slnku, soláriu, kúpalisku, saune. Dôležitý je prísun tekutín a niekoľkokrát denne natrieť pleť silným hydratačným alebo výživným krémom. Počas kúry používať ochranný faktor SPF50.

Ako často treba zákrok opakovať?
Odporúča sa niekoľko pravidelných ošetrení, 3-5, najskôr po týždni. Potom stačí „udržiavačka,“ jedno ošetrenie za pol až trištvrte roka. Ošwtrenie jw možné robiť celoročne aj v letných mesiacoch.

Novinky!!!!

 

BUKÁLNA MASÁŽ 

kombinácia troch techník - lymfatickej, liftingovej a bukálnej omladí a nahradí botox viac informácií v sekcii Kozmetické ošetrenia

MESOBOOST 

Re-evolúcia bezihličkovej mezoterapie * Viditeľné výsledky z prvého sedenia, pleť je omladená, pevnejšia s menej viditeľnými vráskami - viac v sekcii Prístrojové ošetrenia